Twitter Facebook Youtube Google

5 patarimai ieškančioms auklės darbo užsienyje

gera_aukle_uzsienyje.jpg 1. Suteik kuo daugiau informacijos apie save
Tėveliai, radę tavo anketą, nori sužinoti, ar esi tai, ko jie ieško. Kuo daugiau informacijos pateiksi, tuo turėsi didesnę galimybę, jog jie su tavimi susisieks. Susikurk gerą gyvenimo aprašymą, apibūdink savo geriausius charakterio bruožus. Kitais žodžiais, būtinai parašyk, kodėl tėveliai turėtų pasirinkti būtent tave.

2. Pasidalink rekomendacijomis
Turi darbdavių, kurie mielai parašytų tau rekomendaciją? Auklės turinčios rekomendacijas yra labiau pastebimos. Paprašyk, kad buvęs darbdavys parašytų rekomendaciją šitame tinklapyje arba jei tokią jau turi, tiesiog įkelk ją į savo anketą.

3. Rodyk iniciatyvą
Vos tik atsiradus auklės darbo pasiūlymui tavo mieste, parašyk darbdaviui pati. Parodyk iniaciatyvą ir parašyk tėveliams, ką gali jiems pasiūlyti. Pavyzdžiui: „Galiu dirbti ne tik darbo dienomis, bet ir savaitgaliais ir pan.”

4. Užsitikrink anketos matomumą
Jei užsiregistravai seniai, tavo anketa gali būti pačio sąrašo gale. Rekomendauojame iškelti aketą aukščiau už kitas (mokama paslauga, tačiau tai garantuoja matomumą).

5. Įsidėk nuotrauką
Pats paprasčiausias, bet tikrai veiksmingas būdas sulaukti tėvelių susidomėjimo, yra įsidėti nuotrauką. Iš nuotraukos galima daug ką pasakyti apie žmogų, taigi susirask nuotrauką, kurioje šypsaisi ir atrodai laiminga, tai turėtų padėti.