Twitter Facebook Youtube Google

Ieškau auklės užsienyje. Kaip išsirinkti?

aukles_darbas_norvegijoje.jpg
1.     Pabendrauk su aukle telefonu. Neilgai trukus galėsi susidaryti nuomonę, ar verta ją pakviesti į darbo pokalbį
 
2.     Iš anksto pasiruošk klausimus, kuriuos užduosi auklei. Paklausk apie jos darbo patirtį: paprašyk pasidalinti pavyzdžiais, kuomet ji buvo kantri prižiūrimiems vaikams. Pavyzdžiui, ar teko įkalbinėti valgyti nenorinčius vaikus.
 
3.     Paklausk auklės, ką jinai darytų, jeigu.. O kas jei vaikas susižeistų bežaidžiant ar susirgtų, ką darytų auklė? Taip įsitikinsi, ar sugebės auklė susitvarkyti su ekstremaliomis situacijomis. Ir sužinosi, ar jos problemų sprendimo būdai yra tau priimtini.
 
4.     Pasidalink istorijomis apie savo vaiką. Ar gali įsivaizduoti šią auklę susibendraujant su savo vaiku? Pats idealiausias variantas būtų toks, kad vaikas žiūrėtų į auklę kaip į sektiną pavyzdį.
 
5.     ​Paprašyk auklės rekomendacijų. Pakalbėk su žmonėmis, pas kuriuos auklė jau yra dirbusi.
 
Na, o svarbiausia yra pats pirmas įspūdis. Auklė tūrėtų būti malonus ir doras žmogus, kad šiomis verybėmis dalintųsi su prižiūrimais vaikučiais.

Auklės ieškojimas per įvairiausius skelbimų portalus gali užtrukti ilgai ir gali tekti praleisti daug laiko išsirenkat auklę. Taigi pasinaudok www.auklesuzsienyje.lt privalumais ir pasiskaityk apie auklę prieš susisiekiant su ja. Pilnai užpildytos auklių anketos suteiks galimybę greitai išsirinkti.

Sėkmės paieškose ir nepamiršk parašyti gerą atsiliepimą apie tau patikusią auklę. Lai ji padeda ir kitiems tėveliams!

AuklesUzsienyje.lt komanda