Twitter Facebook Youtube Google

Ar reiktų vaikams mokintis ir vasarą?

aukles_uzsienyje_vasara.jpg Geriausias variantas yra atostogų ir namų darbų derinys.  Galite sukurti vaikams vasaros užduotėles. Vaikai nori atostogauti prie jūros? Prašykit rašinėlio apie didžiausias pasaulio jūras, jų istoriją ir gyvūniją. Vaikams bus vienas džiaugsmas skaityti apie jūras internete ir žinoti, kad greitai atostogaus prie vienos iš jų. Ir grižę į mokyklą galės ne tik pasakoti apie atostogas prie jūros, bet ir apie tai, ką patys sužinojo iš internete rastos informacijos.
 
Nupirkote savo sūnui žaislinį lėktuvėlį? Paprašykite, kad jis jums papasakotų, kada žmonės pradėjo skraidyti ir kas buvo pirmasis lietuvių pilotas. Dirbti ir mokintis yra lengva, jei domiesi tuo, ką darai. Lėktuvus mėgstančiam berniukui bus vienas malonumas papasakoti tėvams, ką jis sužinojo apie žmonių skraidymų pradžią.
 
Tikriausiai ir vasarą bus tokių dienų, kai vaikai bus vėl palikti su aukle. Paprašykite auklės, kad ji užimtų vaikus įvairais žaidimais. Jei auklė bus kūrybinga, vaikai jų priežiūroje pieš jums piešinius, rašys eilėraščius ar pastatys kažką įdomaus.
 
Per tuos du ar tris vasaros atostogų mėnesius galite sugalvoti įdomių projektų savo vaikams, žadinti jų susidomėjimą ir gilinti jų žinias. O kai ateis laikas tai jų užsipelnytai vasaros kelionei, nepamirškite linksmų kelionės žaidimų. Pamirškite kompiuterius, išmaniuosius telefonus ir tiesiog bendraukite. Štai kelios paprastos, bet labai linksmos idėjos kelionei su vaikais: žaidimai keliaujant.
 
AuklesUzsienyje.lt komanda