Twitter Facebook Youtube Google

Kodėl svarbu susirasti lietuviškai kalbančią auklę

aukle.jpg

 

Užsienyje gyventiems tėveliai, kurie nesinaudoja įsteigtais lietuviškais darželiais, sukuria darbo vietas auklėms. Taigi atsiranda daugiau galimybių mūsų auklytėms įsidarbinti užsienyje. Lietuviai yra pagarsėję užsienyje kaip labai darbštūs, patikimi ir geri darbininkai, todėl nenuostabu, kad tėveliai renkasi aukles lietuvaites ne tik dėl kalbos, bet ir dėl patikimumo.

Dažniausiai atsitinka taip, kad jei vienas iš tėvelių nėra lietuvių tautybės, vaikučiai retai kalba lietuviškai. Tad jeigu norisi, kad mažametis išmoktų kalbėti lietuviškai, reikalinga lietuviškai kalbanti auklė, kuri galėtų nuolat bendrauti lietuviškai.  Ir tikrai nereikia manyti, kad vaikutis nesugebės išmokti visų kalbų, kurias jis girdi beaugdamas. Mažyliai yra ypatingai gabūs ir gali laisvai kalbėti daugiau nei dvejomis kalbomis. Tai ne tik jiems padės bendrauti su įvairių šalių atstovais, bet ir pravers kopiant karjeros laiptais užaugus.

Auklės ne tik gilina vaikų lietuvių kalbos įgūdžius, bet ir kainuoja daug mažiau, negu darželiai. Yra daug mamyčių auginančių savo vaikučius ir turinčios galimybę prižiūrėti dar vieną mažylį neprašant didelio atlyginimo. Jei ne pilnu etatu, tai bent jau vaikų nuvedimui ir parvedimui iš mokyklos. Anglijoje negalima vaikams vieniems eiti i mokyklą ar iš jos grįžti vieniems, nebent jie yra 10 metų ar vyresni. Tokia situacija nėra palanki nuolat dirbantiems tėvams, dėl to susirasti auklę bent kelioms valandoms per dieną jiems yra svarbu.

Na ir tikriausiai labiausiai džiaugsmo tokia vaikų priežiūra atneša seneliams, nes jie gali susikalbėti su savo mažaisiais anūkais. Taigi ieškokime lietuvių auklių savo vaikučiams ir toliau džiuginkime močiutes ir senelius Lietuvoje.

AuklesUzsienyje.lt komanda