Twitter Facebook Youtube Google

Šiais laikais auklė – ne įgeidis,
bet būtinybė.

auklesuzsienyje.lt komanda

Straipsniai

Auklės, skatinkite vaikučius piešti

2015-03-05

Vienas iš geriausių užsiėmimų vaikams, kuriuos gali pasiūlyti auklė savo prižiūrimiems vaikams, yra piešti. Taigi įsigyjame pieštukus, akvareles, baltą popierių ir leidžiame vaikams išsireikšti per piešinius. 

skaityti toliau...

Ugdykime vaikų pasitikėjimą savimi

2015-01-17

Savaime suprantama, kad visi tėveliai nori, kad jų vaikai užaugtų tokie, kad galėtų savarankiškai savimi pasirūpinti, kai jų nėra šalia. Taigi kaip užauginti savimi pasitikinčius vaikus?

skaityti toliau...

Kokio darbdavio ieško auklės užsienyje

2014-11-04

Tėveliai nori susirasti tokią auklę, su kuria galėtų palikti savo vaikus ir apie tai nesijaudinti. Jie nori rūpestingos, atsakingos ir vaikus mylinčios auklės. Tuo tarpu auklės irgi yra susidariusios idealaus darbdavio portretą. Nenuostabu, kad jos nori dirbti pagal sutartas darbo valandas, negauti netikėtų papildomų darbų ir laiku gauti sutartą algą.

skaityti toliau...

Interviu su Londone gyvenančia mamyte Vitalija

2014-10-15

Nutarėme pabendrauti su tėveliais, gyvenančiais ir ieškančiais auklės užsienyje. Šio straipsnio herojė, 29 metų, 2 vaikų mama Vitalija, jau 10 metų gyvena Londone. 

skaityti toliau...

5 patarimai ieškančioms auklės darbo užsienyje

2014-09-23

Užsiregistravai www.auklesuzsienyje.lt, bet vis dar negavai auklės darbo pasiūlymo užsienyje? Turime tau kelis patarimus, kurie padės išsiskirti minioje ir būti pastebėtai.

skaityti toliau...